Lisi Ogon k. Bydgoszczy

Poznaj Nasz Zespół

Dział Handlowy

Marzena Jarmużek

tel. +48 604 499 199
marzena@lidmann.pl

Krzysztof Sołtysik

tel. +48 660 548 230
krzysztof@lidmann.pl

Wojciech Winiarski

tel. +48 668 197 522
wojtek@lidmann.pl

Anna Smorawinska

tel. +48 693 719 856
anka@lidmann.pl

Anita Latoń

tel. +48 880 789 417
anita@lidmann.pl

Pozostałe Działy

Faktury

Tatiana Ginter

tel. 52 567 32 21 tatiana@lidmann.pl

Główna księgowa

Beata Kwas-Kossmann

tel. 52 567 32 26
beata@lidmann.pl

Kadry

Edyta Strzelecka

tel. 52 567 32 26
edyta@lidmann.pl

Logistyk

Maciej Szczawiński

tel. +48 728 980 846
maciej@lidmann.pl

Obsługa prawna

Jacek H. Kłodziński

tel. +48 600 818 506
j.klodzinski@lidmann.pl

Szef

Andrzej Lidmann

tel. +48 604 517 676
andrzej@lidmann.pl

Kierownik

Tomasz Hemmerling

tel. +48 604 119 696
tomasz@lidmann.pl

Kontakt z nami

Lisi Ogon

k. Bydgoszczy

Lisi Ogon

LIDMANN sp. j.
Lisi Ogon, ul. Diamentowa 6, 86-065 Łochowo
NIP 5542610708
REGON 093216880

BNP PARIBAS
70 1750 1051 0000 0000 0973 5984 (PLN)
PL 47 1750 1051 0000 0000 0973 6107 BIC:PPABPLPKXXX (EUR)

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
27 1050 1139 1000 0023 6016 9763 (PLN)
PL 79 1050 1139 1000 0023 6016 9797 BIC:INGBPLPW (EUR)

nr. rejestrowy BDO  000117019

Tel: 52 583 61 55; 52 567 32 20 – 26
Fax: 52 583 61 54

biuro@lidmann.pl

Szczecin

LIDMANN sp. z o.o.
ul. Koksowa 5, 70-031 Szczecin
NIP 9552001019
REGON 812105791

BNP PARIBAS
58 1750 1077 0000 0000 2147 7796 (PLN)
PL 02 1750 1077 0000 0000 2147 7834 BIC:PPABPLPKXXX (EUR)

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
78 1050 1139 1000 0092 1624 5051 (PLN)
PL 55 1050 1139 1000 0092 1624 5077 BIC:INGBPLPW (EUR)

nr. rejestrowy BDO 000014599

Tel/fax: 91 813 63 11

biuro@lidmann.pl

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z artykułu 13 RODO z zasadami przetwarzania danych osobowych można zapoznać się tutaj: Link